picker

Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

  • dis_beyazlatma400x345

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş Beyazlatma Tedavisinde en yeni çözümler.

Diş Beyazlatma, Bleaching, Diş Beyazlatma tedavileri, Alanya Diş Kliniği, Alya Diş Beyazlatma uygulaması, Alanya Diş, Ağız Sağlığı, Diş, Dental, Health

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş hekimliğinin kozmetik uygulamaları arasında bulunan bir tedavi şeklidir. Genel olarak kişiler arasında diş beyazlatma ve diş temizliği arasında bir kavram kargaşası yaşanmaktadır.

Diş temizleme işlemi (Detertraj); dişlerin yüzeyinde biriken diş taşı (calculus), çay, kahve, sigara vb. lekelerin temizlenmesidir. Bir çok kişi halk arasında kulaktan kulağa duyduğu “temizletmek zararlıdır” yanılgısına kapılmaktadır. Diş yüzeyinden uzaklaştırılamayan bu artık maddeler kişilerin ağız hijyenini bozmakta ve diş eti problemlerine, ilerlemiş diş eti hastalıklarına sebebiyet vermektedir. Oluşan diş eti rahatsızlıklar da sağlam dişin dahi kaydedilebilmesine sebep olmaktadır Diş Beyazlatma (Bleaching); üzerinde herhangi bir leke ya da diş taşı olmayan dişlerin özel ekipmanlar, cihazlar ve malzemelerle renk tonunun açılması işlemidir. Bu işlem diş kliniklerinde tek seansta uygulanabildiği gibi, kişilere özel yapılan ağız içi uygulama apareyleri ile evde de kişilerin kendileri tarafından uygulanabilir.

Diş beyazlatma esnasında canım yanar mı?

Bu işlem esnasında hiçbir ağrı ya da acı hissedilmemektedir.

Kaynak : http:www.whitedent.net

Class Activities

Category:

Date : 01 Ara 2017

To Top